Kácení máje – 2017 (fotogalerie)

Letos jsme kácení máje pořádali jen ve dvojici Komise městské části Řepčín – spolek Naše Řepčínsko (a s pomocí dalších dobrovolníků).

Přichystali jsme spoustu novinek a měli jsme radost, že většina měla úspěch. Na stáncích s občerstvením jsme nově točili Litovel 11°, měli jsme přichystané muffiny a v lednici i osvěžující salát coleslaw! Naprosto netradičně jste si mohli vyzkoušet Aquazorbing přímo na Mlýnském potoce, na který jste stáli dlouhé fronty. Šlapací kárky pro děti a svezení na koních pak doplnily osvědčenou skladbu atrakcí s hasičskou mýdlovou pěnou, malováním na obličej, nafukovací obří skluzavkou a kočárem taženým koňmi. Mezitím hrála živá hudba v podání ZŠ Svatoplukova, Věrovanky, Yantaru a Marionu a pauzy nám vyplnila exhibiční sportovní vystoupení.

Moc nás potěšilo, že si většina z vás ani nevšimla, že jsme první hodinu bojovali s elektřinou, kterou nám (a ještě jednou děkujeme!) poskytly nakonec čtyři! rodinné domy. Druhý drobný zádrhel přišel se začátkem kácení máje, když nepřišel dřevorubec a museli jsme sehnat náhradního borce 🙂

Soutěže spojené s kácením máje vyhráli Nil Petřivalský, který nejpřesněji tipoval místo dopadu májky a Peťa Kvapil, který se svým odhadem výšky byl nejblíže ke skutečné délce 17,93 cm.

V podvečerních hodinách jsme dětem dali křídy na zkrácení čekání na ohňostroj. Obrovskou plochu vyplnily děti během pár minut – a bylo se na co koukat! Mockrát všem děkujeme a pokud máte z naší akce vydařené fotografie nebo videa, určitě nám je neváhejte poslat! 🙂

« 1 z 2 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *